До уваги батьків, які зареєстрували дітей до закладів дошкільної освіти м. Львова!

Реєстрація дітей до закладів дошкільної освіти здійснюється лише за адресою: edu.smart.lviv.ua

Дітей, народжених у 2017 році можна буде зареєструвати за вище вказаною адресою з 9.00 год. 02 січня 2018 року.

Заявки, які були створені з 01.01.2017 року у старій електронній реєстрації на платформі http://misto.lvivedu.com , або безпосередньо за адресою закладу дошкільної освіти – ВІДНОВЛЮВАТИСЯ НЕ БУДУТЬ, оскільки, з даною платформою управління освіти ДГП ЛМР не працює з 15.07.2016 року.


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЛЬВІВСЬКОГО МІСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ

"СУРМИ ЗВИТЯГИ"

У сесійній залі Львівської міської ради 1 листопада 2017 року вітали Лауреатів 1-ї, 2-ї та 3-ї премій. Звучали слова вдячності за талант і мистецтво від представників журі і оргкомітету фестивалю. Щедрі нагороди всім переможцям вручали: голова журі – М. Дацко, композитор, диригент, Заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки композиторів України та члени журі: О. Плахотнюк, доцент кафедри режисури та хореографії ЛНУ ім. Івана Франка, член національної спілки хореографів України, заслужений діяч естрадного мистецтва України, художній керівник Спортивно-танцювального клубу «Карменс», О. Кондрат, головний спеціаліст сектору виховної роботи та дозвілля управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, О. Гурин, кандидат педагогічних наук, завідувач відділу НМЦО м. Львова, Зоряна Степанишин, завідувач відділу ЦТДЮГ, відмінник освіти України, голова оргкомітету Всеукраїнського фестивалю мистецтв “Сурми звитяги”.

Справжньою окрасою дійства стали виступи Лауреатів першої премії фестивалю - Остапа Жовківського, учня СЗШ № 41 Шевченківського району м.Львова, Богдана Коваля, учня НВК „Школа-ліцей „Оріяна” Сихівського району м. Львова та Юліанни Опалевич, учениці СЗШ № 29 Личаківського району м. Львова.

На Всеукраїнському етапі фестивалю м.Львів представлятимуть 9 найталановитіших переможців:

- Зразковий дитячо-юнацький хор «Радуниця» СЗШ №54, керівник Н. Манько;

- Вокальний ансамбль «Мрія» Львівської правничої гімназії, керівник А. Врублевська;

- Юліанна Опалевич, учениця СЗШ № 29, керівник Л. Мостовий;

- Богдан Коваль, учень НВК „Школа-ліцей „Оріяна”, керівник О. Бойко;

- Остап Жовківський, учень СЗШ №41, керівник Л. Дубиняк;

- Сало Володимир, учень СЗШ №81 ім. П.Сагайдачного, керівник Г.Праць;

- Остюк Ірина, учениця СЗШ № 90, керівник М. Падалка;

- Тадевосян Іда, учениця Театру-студії «Катарсис», ЦДЮТ Залізничного району м. Львова, керівник Н. Жарова;

- Нисевич Вероніка, учениця ЛУГГ ім. О. Степанів, керівник Д. Гришканич.

«Патріотичне слово в поезії, мистецька енергетика в пісні і танці, виразне відображення у малюнку та інших видах мистецтва, які були представлені у фестивалі "Сурми звитяги" - це поле творчої боротьби, патріотичної наснаги і національної свідомості для гарту сьогоднішніх і майбутніх поколінь молодих українців» - зазначив голова журі Фестивалю М.Дацко.

/Files/images/2017-2018/rzne/1.jpg /Files/images/2017-2018/rzne/2.jpg

/Files/images/2017-2018/rzne/3.jpg /Files/images/2017-2018/rzne/4.jpg


Бути помітним безпечно!

/Files/images/2017-2018/12.jpg

Статистика стверджує, що близько половини пішоходів потрапляють під колеса автівок саме у вечірній час. Ввечері видимість гіршає і часто водії не бачать людей на дорозі, саме тому, в Україні доволі високий показник травматизму людей у вечірній час. Якби люди мали невеличкі деталі одягу зі світловідбивачами, або як їх іще називають, флікерами – трагедій було б менше.

Звертаємося до Вас з проханням подбати про безпеку дітей в осінньо-зимовий період, а саме: нашиваючи на одяг світловідбиваючих стрічок, прикріпляючи на портфелях/рюкзаках у кількох місцях флікерів, одягаючи дітей в одяг (куртки, взуття, шапки, та ін.) зі світло відбиваючими смужками. В такому одязі водії помітять дітей у вечірній час на неосвітлених частинах дорожньо-транспортної мережі, у час негоди, на велосипедах.

Подбаймо про безпеку дітей сьогодні!


/Files/images/2017-2018/ветерани_УПА.jpeg

Заходи управління освіти ДГП ЛМР та у навчальних закладах м. Львова з нагоди відзначення 75-ої річниці від створення Української Повстанської Армії та до Дня захисника України


/Files/images/2017-2018/1443163289_slide_1.jpg

До уваги батьків дітей дошкільного віку!

З метою забезпечення дошкільною освітою дітей, які не потрапили в ДНЗ з 01.09.2017 через брак місця, із 01.10.2017 року при позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладах м.Львова будуть створюватися групи короткотривалого перебування дітей дошкільного віку (4 год).

Інформація щодо відкриття в 2017-2018 н.р. груп короткотривалого перебування дітей дошкільного віку"Срібло" львівського школяра на 49 Міжнародній олімпіаді з хімії

З 6 по 15 липня 2017 року в таїландському місті Накхонпатхом проходила Міжнародна олімпіада з хімії серед школярів.

Загалом олімпіада з хімії зібрала 300 учасників із 76 країн світу.

Україну представляла команда із 4 міст України, а саме: Юлія Філь (м. Київ), Микола Авраменко (м. Запоріжжя),Тарас Сех (м. Львів),Олександр Коломієць (м. Харків).

Українська команда повернулася з чотирма медалями.

«Срібло» здобув випускник Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при ЛНУ ім. І. Франка - Тарас Сех.

Сех Тарас вступив на навчання до Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при ЛНУ ім. І Франка у 2013 році.

Неодноразово брав участь у олімпіадах, турнірах, конкурсах. За час навчання здобув два дипломи ІІ ступеня, один диплом І ступеня на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії. Двічі здобував диплом І ступеня у інтернет-олімпіаді з хімії у м. Одесі.

У 2016 та у 2017 роках нагороджений бронзовими медалями Міжнародної Мендєлєєвської олімпіади з хімії.

Команда, яку очолював Сех Тарас виборола у 2017 році диплом І ступеня на Всеукраїнському турнірі юних хіміків.

Довідково:З 1993 року школярі незалежної України у складі окремих команд беруть участь у Міжнародних учнівських олімпіадах з математики, фізики, хімії, біології, інформатики, з 1996 року – з екології, з 2010 року – з географії, з 2011 року – з астрономії. У 2012-2014 рр. учні брали участь у міжнародній олімпіаді з історії. За період з 1993 по 2016 роки у Міжнародних олімпіадах 698 українських школярів вибороли 574 медалі різного ґатунку, із них 96 золоті, 224 срібні, 254 бронзові; 30 учасників нагороджено Почесними грамотами. У 2016 році 30 школярів України у складі команд взяли участь у 7 міжнародних учнівських олімпіадах. Вони вибороли 22 медалі: 3 золоті, 9 срібних та 10 бронзових.

Мета змагань – підтримка обдарованої молоді, зміцнення міжнародного співробітництва у галузі освіти і науки, розширення гуманітарних контактів між державами світу, спрямованих на інтеграцію до європейського та світового освітнього простору.


До уваги абітурієнтів, які набрали 200, 400 та 600 балів за результатами ЗНО-2017 року!

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради інформує про те, що відзначення грошовою винагородою випускників ЗНЗ м. Львова, які отримали 200, 400 та 600 балів за результатами ЗНО-2017 року з базових дисциплін в рамках Програми підтримки обдарованої молоді відбудеться після оголошення результатів додаткової сесії ЗНО.

Більш детальну інформацію буде повідомлено додатково.

/Files/images/2017/stryktyra17.JPG

Вперше у Львові відбудеться унікальна програма розвитку шкіл детальніше тут

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 17 Листопада 2017

Цей сайт безкоштовний!