Правовий турнір для школярів

27 квітня 2017 року вперше у м. Львові відбувся міський правовий турнір для школярів, організаторами якого були Львівський міський координаційно-методичний центр «Галицьке юнацтво», управління освіти ДГП ЛМР, сектор ювенальної превенції ГУ НП у Львівській області, сектор ювенальної превенції Личаківського ВП ГУ НП у Львівській області та Головне територіальне управління юстиції у Львівській області. У ньому взяли участь 9 команд: СЗШ №28, СЗШ №32, СЗШ №91, СЗШ №93, НВК «Школа-гімназія «Сихівська», ЛУГГ, ЛСШ «Престиж», СЗШ «Лідер», команда шкіл Залізничного району, що були сформовані із учнів 14-16 років. Змагання проходили у вигляді брейн-рингу та складалися із 7-ми турів: «Правова бліц-розминка», «Інтелектуальний штурм», «Чорний ящик», «Юридичний марафон», «Юридична математика», «Права та обов’язки», «Проблемна ситуація».

Питання стосувалися основних правових термінів, знання прислів’їв, цифрові відповіді, знання основних прав та обов’язків для підлітків, розв’язання певних проблемних ситуацій та надання правової консультації. У «чорному ящику» були заховані відомі предмети – конституція, прапор, пістолет, гумові рукавиці, ніж, ключі, якими користуються і прості громадяни, і правопорушники. Під час туру «Юридичний марафон кожен із капітанів повинен був відповісти на 2 запитання, які вони обирали наосліп.

Додатковим завданням для команд було створити відеосюжет на обрану тему: «Нова поліція очима дітей», «Булінг у дитячому середовищі», «Конфлікт – батьки і діти» тощо.

Переможцями у турнірі стали:

- І місце здобула команда СЗШ №28,

- ІІ місце отримала команда шкіл Залізничного району,

- ІІІ місце посіла команда СЗШ №32.

Усі учасники були нагородженні солодощами, які надала Львівська кондитерська фірма «Галицька здоба», а переможці отримали безкоштовні квитами на відвідування дельфінарію у м. Трускавці та кубок.

/Files/images/2017/zahodi/18175461_337357333334282_641261836_o.jpg

/Files/images/2017/zahodi/18195246_337357166667632_1536666238_o.jpg

/Files/images/2017/zahodi/18195352_337286653341350_1508391189_o.jpg

/Files/images/2017/zahodi/18195613_337357653334250_1282633175_o.jpg

/Files/images/2017/zahodi/18209449_337357406667608_1167474583_o.jpg

/Files/images/2017/zahodi/18215937_337357493334266_954478189_o.jpg

/Files/images/2017/rzne/KZ7BHR3W12U.jpg

Сьогодні, 26 квітня, виповнюється 31 рік від дня Чорнобильської катастрофи, яка стала найбільшою за всю історію ядерної енергетики у світі...

Ми ніколи на забудемо тих, хто ціною свого життя і здоров’я захистив людство від загибелі – пожежників, військових, усіх тих, хто брав участь у ліквідації аварії та будівництві “Укриття” - працівників ЧАЕС, що залишились працювати після вибуху, атомників із інших станцій, водіїв, вертолітників, а також шахтарів і метробудівців, які працювали під зруйнованим реактором…

Врятований світ – найкращий пам’ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі. Пам’ятаймо про них і робімо все, щоб чорнобильське лихо ніколи не повторилося!

П'ять найбільш приголомшливих фактів про аварію на Чорнобильській АЕС https://tsn.ua/video/video-novini/p-yat-nayvrazhayuchih-faktiv-pro-avariyu-na-chornobilskiy-aes.html
День коли ми втратили все
У Львові триває виставка інсталяцій «Відлуння Чорнобиля»

24 квітня 2017 року у Львові відбулося відкриття виставки інсталяцій «Відлуння Чорнобиля» у відкритому громадському просторі парку імені Івана Франка. На виставці експонуються роботи учнів шкіл та вихованців позашкільних навчальних закладів Львова, а саме: СЗШ №№ 7, 70, 13, 99, 23, НВК «Школи-садка «Софія», ЛЗШ-ін. № 2, Дитячої школи народних мистецтв та Львівського міського дитячого еколого-натуралістичного центру.

Виставка організована з метою осмислення та усвідомлення учнівською молоддю масштабів трагічних подій 26 квітня 1986 року, для забезпечення належного вшанування мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

Експозицію робіт можна оглянути у парку імені Івана Франка з 24 до 28 квітня 2017 року.

/Files/images/2017/zahodi/фото.jpg

/Files/images/2017/rzne/фото_2.jpg

Організаторами виставки є управління освіти департаменту гуманітарної політики та управління екології та ландшафтного планування департаменту містобудування Львівської міської ради спільно з Львівським міським дитячим еколого-натуралістичним центром.

/Files/images/2017/rzne/easter-card-2560x1920-wide-wallpapers.net (1).jpg
Шкільний предмет «Захист Вітчизни» від професійних військовослужбовців
Підполковник Антон МИРОНОВИЧ, Медіа-група Національної академії СВ

У Національній академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного відбулись дводенні збори з викладачами шкільної дисципліни «Захист Вітчизни», участь в якому взяли понад сімдесят педагогів.

– Ініціатором цього заходу стали управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради спільно з Навчально-методичним центром освіти міста Львова, а мета його – підвищення фахової підготовки викладачів дисципліни «Захист Вітчизни», – розповів методист Навчально-методичного центру освіти міста Львова Борис Шарун. – Ми не вперше співпрацюємо з Національною академією сухопутних військ. А зараз, коли в країні така непроста ситуація, цей предмет актуальний, як ніколи. Тож наші педагоги повинні бути в курсі останніх тенденцій, які стосуються військової справи та вишколу українських захисників. Саме у цьому навчальному закладі, як ніде інде, можна побачити та навчитись найсучаснішим елементам військового вишколу, починаючи від найпростіших.

В межах зборів з шкільними вчителями було проведено низку теоретичних занять, під час яких досвідчені викладачі Академії ознайомили своїх колег з сучасною специфікою дій військовослужбовців в різних видах бою, протидії вибуховим пристроям, з новими зразками стрілецької зброї, основами тактичної медицини й, навіть, способами подолання страху в бою.

Наступного ж дня викладачі предмета «Захист Вітчизни» мали змогу взяти участь у практичних заняттях, де самі опанували нові методики з вогневої підготовки, тактики, саперної справи й низки інших дисциплін.

/Files/images/2017/zahodi/ЗВ-1.jpg

/Files/images/2017/zahodi/ЗВ-2.jpg

«ЗНАТИ, ЗАПОБІГТИ, ВРЯТУВАТИ, ДОПОМОГТИ»

30 березня 2017 року на базі Львівської української гуманітарної гімназії імені Олени Степанів (вул. О. Степанівни, 13) за участі усіх учасників навчально-виховного процесу та фахових служб цивільного захисту буде проведено єдиний показовий День цивільного захисту для керівників навчальних закладів Залізничного району управління освіти ДГП ЛМР.

Найбільшою цінністю держави є безпечне життя і здоров’я людини. Кодекс визначає цивільний захист - функцією держави, спрямованою на захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій шляхом запобігання таким ситуаціям, ліквідації їх наслідків і надання допомоги постраждалим у мирний час та в особливий період (Стаття 4).

Під час проведення комплексу практичних, навчально-методичних, агітаційно-пропагандистських та спортивно-прикладних заходів, учасники освітнього процесу відпрацюють практичні дії на основі здобутих теоретичних знань про небезпеки, їх причини, наслідки для людей і довкілля та практичні дії з особистої безпеки і захисту під час надзвичайних ситуацій.

Планується проведення відкритих тематичних уроків, перегляди фільмів та презентацій з питань цивільного захисту, практичних занять, вікторин, естафет, виготовлення найпростіших ЗІЗ, відпрацювання практичних евакуаційних дій за сигналом «Увага всім!», демонстрація реагування шкільних формувань, в тому числі надання першої невідкладної медичної само- та взаємодопомоги за участю фахівців цивільного захисту.

«Формування готовності та уміння кожного діяти у надзвичайних ситуаціях є однією із важливих складових безпеки життєдіяльності людини, суспільства, держави вцілому», - зазначив головний спеціаліст відділу освіти Залізничного району управління освіти ДГП ЛМР В. Мартинів.

Учасники освітнього процесу відпрацюють практичні, проведуть тренування ЦЗ.

Педагоги, формуючи та розвиваючи в учнів морально-психологічні якості під час небезпеки, напрацюють з ними уміння правильно та чітко діяти у надзвичайних ситуаціях, забезпечуючи особисту безпеку та готовність допомогти іншим.

Тим с навчальних закладів Залізничного району.

Гімназисти закріплять знання, уміння і навички щодо збереження та захисту здоров’я і життя у НС під час

День цивільного захисту під гаслом «Знати, щоб передбачити, передбачити, щоб діяти»

/Files/images/2017/zahodi/рвк.jpg

День цивільного захисту в 23-тій школі

У четвер, 23 березня 2017 року, у середній загальноосвітній школі №23 м.Львова (вул..Варшавська, 126) відбувся показовий День цивільного захисту для навчальних закладів Шевченківського району Управління освіти ДГП ЛМР.

До його проведення залучалися:

– керівний склад та фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань ЦЗ;

– представники ЛДУ БЖД;

– учасники навчально-виховного процесу та працівники школи;

– особовий склад формувань цивільного захисту (пожежної ланки, ланки охорони громадського порядку, посту радіаційного і хімічного спостереження, медичної ланки).

На високому методичному рівні провели відкриті уроки з питань ЦЗ педагогічні працівники:

– ”Школа світлофора Моргайчика” (1-А клас) — уч.М.Якимів

– ”Ось така вона дорога” (2-А клас) — уч.Г .Синицина;

– ” Хай вогонь в серцях палає, а пожежі не буває” (2-Б клас) — уч.Н.Євчак;

– “Театралізований урок-ранок з правил безпечної поведінки вдома” (3-А клас) — уч.Н.Ліщинська;

– ”Наодинці вдома” (4-А клас) — уч.Н.Мельничук;

– ” Пожежа – це біда для всіх” (4-Б клас) — уч.І.Грешта;

– ”Надзвичайні ситуації мирного часу. Стихійні лиха” (7-Б клас) — уч.І.Федор;

– ”Ризики великого міста” (8 клас) — уч.О.Галайко;

– ”Дії у випадку загрози терористичного акту” (10 клас) — уч.Н.Майорчак

З учасниками навчально-виховного процесу відпрацьовані:

– дії за сигналом “Увага всім!”;

– користування засобами індивідуального захисту;

– виготовлення найпростіших засобів захисту органів дихання;

– дії учасників навчально-виховного процесу та формувань ЦЗ при пожежі;

– евакуація учасників навчально-виховного процесу.

Представники ЛДУ БЖД ознайомили присутніх з технікою та діями особового складу ДСНС при ліквідації пожежі із застосуванням «кубу життя», тренажера для імітації вогню тощо.

На завершення дійства з гостями проведено розважально -= інтелектуальну вікторину з питань цивільного захисту.

«Щоб правильно діяти, необхідно багато знати, а щоб знати, треба навчатись»- говорить народна мудрість. Саме для цього і проводяться такі заходи.

Всі учасники навчально-виховного процесу школи продемонстрували організованість і дисциплінованість щодо виконання заходів цивільного захисту.

/Files/images/2017/zahodi/das.jpg

Вперше у Львові відбудеться унікальна програма розвитку шкіл детальніше тут

У Львові пройдуть різноманітні заходи з нагоди відзначення Шевченківських днів за участі учнівської молоді міста Учні львівських шкіл та позашкільних навчальних закладів міста візьмуть участь у загальноміських заходах, щоб показати, що Шевченко живе і сьогодні. Програма святкувань розпочнеться з 7 березня та триватиме до кінця місяця. Розпочнеться «Місяць Шевченка» 9 березня о 14:00 загальноміським заходом «Вільний мікрофон. Сучасний Шевченко». До участі запрошуються усі бажаючі учні, котрі матимуть змогу у довільній формі запрезентувати твори Т. Шевченка. Кожен охочий зможе виступити із власним віршем в пам’ять про великого Кобзаря, або з декламацією вірша чи то з піснею на його твір. Захід відбуватиметься у Першій Львівській Медіатеці, вул. Мулярська, 2а. Крім цього, вперше пройде всеукраїнський мистецький флешмоб «Уклін Тобі, Тарасе!». Флешмоб полягає у передачі естафети з виконання одного, двох творів великого Кобзаря від закладу до закладу широким верствам населення України. Учасники флешмобу мають зняти на відео своє виконання творів та передати естафету іншим містам. Започатковує флешмоб Центр дитячої та юнацької творчості Залізничного району м. Льваво. Крім Львівських закладів освіти участь у флешмобі братимуть участь учні з м. Луцьк та з м. Попасна. Відео буде доступне для перегляду у соціальних мережах. Також, в рамках програми відбуватимуться загальноміські концерти, а саме: концерт «Уклін Шевченку» в Музеї народної архітектури та побуту Шевченківський гай за участі мистецьких колективів Центру дитячої творчості «Веселка», літературно-музична композиція за творами Т. Шевченка у виконанні вихованців школи кобзарського мистецтва «Шевченко – для усіх століть». За традицією, усі школи м. Львова проведуть загальношкільні заходи з нагоди відзначення Шевченківських днів. Заключною подією буде міський конкурс авторської поезії «Рядки, що надихають…», який відбудеться 29 березня у Народному музеї Тараса Шевченка (вул. Коперника, 17). Детальну інформацію про заходи можна знайти на сайті Управління освіти та Львівської міської ради.

Назва заходу Дата Час Місце проведення Організатори
1 «Вільний мікрофон. Сучасний Шевченко» 09.03 14:00 Перша Львівська Медіатека вул. Мулярська, 2а Управління освіти
2 Всеукраїнський мистецький флешмоб «Уклін Тобі, Тарасе!» Флешмоб полягає у передачі естафети з виконання одного, двох творів великого Кобзаря від закладу до закладу широким верствам населення України, з метою підняття їх патріотичного духу та національної свідомості. 07.03 Львів Луцьк Попасна Центр дитячої та юнацької творчості залізничного району Естафету приймають: ЦТДЮГ «Погулянка» Палац школярів Луцької міської ради Загальноосвітня школа I – III ступеня №1 м. Попасна Луганської області
3 Літературно-музична композиція – концерт за творами Т.Шевченка у виконання вихованців школи кобзарського мистецтва «Шевченко – для усіх століть» 10.03 17:00 ЦТДЮГ «Погулянка» вул. А. Вахнянина, 29 ЦТДЮГ «Погулянка» Педагоги та вихованці Народного художнього колективу України, капели бандуристок «Дзвіночок» і капели хлопців бандуристів «Гамалія»
4 Концерт «Уклін Шевченку» 10.03 15:30 Музей народної архітектури та побуту Шевченківський гай вул. Чернеча Гора, 1 Мистецькі колективи ЦДГ «Веселка»
5 Святковий концерт для громади Франківського району «Він наша гордість, Він наша слава» 14.03 18:00 ЦДГ «Веселка» вул. Антоновича, 40 Мистецькі колективи ЦДГ «Веселка»
6 «Рядки, що надихають…» - міський конкурс авторської поезії, присвяченої геніальному синові України – Тарасові Шевченку 29.03 15:00 Народний музей Тараса Шевченка (вул. Коперника, 17) НМЦО

До уваги батьків, які переїхали до Львова із зони конфлікту (Донецька, Луганська області та АК Крим) !!! Запрошуємо Вас і Ваших діточок у ДНЗ 14, по вул. Новознесенській, 69, кон. тел.294-42-72. Тут відкрито дві нові групи і створені сучасні умови для розвитку і навчання дошкільнят.

/Files/images/2017/dnz_2/діти.jpg

Перелік подій
Назва заходу Год. Місце проведення Відповідальні
1 Виконання гімну України. Хвилина мовчання. 8:45 Усі школи міста Львова Директори ЗНЗ
2 Урок пам’яті. Перегляд фільму про Майдан для учнів старших класів 9:00 Усі школи міста Львова Директори ЗНЗ
3 «Урок спомину» в музеї Визвольної боротьби України (за окремим графіком) 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 Музей визвольної боротьби України вул. Лисенка, 23а НМЦО Управління освіти (сектор виховної роботи та дозвілля дітей)
5 «Що для вас майдан?» - бліц опитування на вулицях Львова з 14:30 пр. Свободи пл. Ринок Центр «Галицького юнацтва» (гурток журналістики)
6 “Майдан - це…” розпис полотна на пр. Свободи (робоча назва) з 14:30 пр. Свободи пл. Ринок Міський парламент Галицького району
7 Виставка робіт на тему Небесної Сотні з 20.02 Ратуша 4 поверх пл. Ринок, 1 Директори ПНЗ Керівники художній студій
9 Трансляція уривків відео-робіт до фестивалю «Сурми звитяг» з 09:00 Ратуша екран у фойє пл. Ринок, 1 НМЦО Управління освіти (сектор виховної роботи та дозвілля дітей)
Увага!!!!!!
Старт міських учнівських інтернет – олімпіад 04 лютого 2017 року.

Відповідно до плану роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради на 2017 рік, з метою виявлення обдарованих дітей та розвитку їх творчих здібностей, підвищення інтересу до поглибленого вивчення предметів, стимулювання творчого вдосконалення учнівської молоді, у 2016-2017 навчальному році відбудуться міські учнівські інтернет-олімпіади з інформаційних технологій «IT Challenge», математики, англійської мови «The way we are» («Ось які ми!»), фізики, хімії, біології та української мови.

Міська учнівська інтернет – олімпіада з ІТ започаткована у 2013 році у м. Львові. Перша олімпіада була присвячена ІТ, проводилась серед учнів середніх закладів освіти в номінаціях: комп'ютерна лінгвістика (англійська мова); офісні програми, «Графіка», «Веб-дизайн», «Обчислювальна техніка», «Програмування». З 2014 року організовано також олімпіади з математики, фізики та англійської мови, у 2015 році з хімії та біології. Цьогоріч вперше додали до списку українську мову.

Учасниками міської учнівської олімпіади з інформаційних технологій можуть бути учні 7-11-их класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів України. Усі інтернет-олімпіади проводяться у два тури за виключенням олімпіади з ІТ де є три тури. Як правило перший тур є заочним і право взяти участь мають усі бажаючі незалежно від рівня знань. Участь у цих олімпіадах є безкоштовною, треба мати лише комп’ютер та доступ до інтернету.

Учнівська інтернет - олімпіада з інформаційних технологій проводиться в три етапи:

· І етап – 04 лютого 2017р., заочний, за допомогою системи он-лайн-тестування;

· IІ етап - 18 лютого 2017р. в очній формі на базі бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка».

· ІІІ етап олімпіади з ІТ проводиться у квітні 2017 року та передбачає виконання творчого завдання на одну із запропонованих тем:

· розроблення комп'ютерних ігор,

· розроблення сайту,

· розроблення символіки для задач інформаційних технологій.

Графік проведення

інтернет – олімпіад та реєстрації на заочний етап

у 2016/2017 навчальному році

Предмет Учасники (клас) Дата проведення (заочний етап) Дата проведення (очний етап) Час реєстрації заочний етап
Інформаційні технології 7-11 04.02.2017 р. 18.02.2017р. Для участі в інтернет-олімпіаді потрібно зареєструватись з 30 січня до 03 лютого на сервері http://olymp.lpnu.ua вказавши прізвище, ім’я, клас, навчальний заклад, електронну адресу.
Біологія 8 05.02.2017 р. 25.02.2017р. Для участі в інтернет-олімпіаді потрібно зареєструватись з 1.02.2017 до 5 02 2017 року на сервері http://olymp.lpnu.ua/o-bio-1round-8.html вказавши прізвище, ім’я, клас, навчальний заклад, електронну адресу
Математика 8,10 11.02.2017 р. 04.03.2017р. Для участі в інтернет-олімпіаді потрібно зареєструватись з 06 до 10 лютого 2017р. на сайті http://olinp.lpnu.ua/o-math-1round-8-10.html (для учнів 8-х класів), http://olinp.lpnu.ua/o-math-1round-8-10.html (для учнів 10-х класів), вказавши прізвище, ім’я, клас, навчальний заклад, електронну адресу.
Англійська мова 10,11 12.02.2017 р. 11.03.2017р. Для участі в першому етапі інтернет-олімпіади необхідно з 07.02. до 11.02.2017р. зареєструватися на сайті http://olymp.lpnu.ua/o-eng-1round-10-11.html, вказавши прізвище, ім’я, по-батькові, місто, школу, клас, електронну скриньку.
Українська мова 7, 8 19.02.2017р. 18.03.2017р. Для участі в Інтернет-олімпіаді потрібно зареєструватисьз 13 до 18. 02. 2017р на сервері http://olymp.lpnu.ua вказавши прізвище, ім’я, клас, навчальний заклад, електронну адресу
Фізика 9 26.02.2017 р. 25.03.2017р. Для участі в інтернет-олімпіаді потрібно зареєструватись з 20 до 25 лютого на сервері http://olymp.lpnu.ua вказавши прізвище, ім’я, клас, навчальний заклад, електронну адресу.
Хімія 9 05.03.2017 р. 01.04.2017р. Для участі в інтернет-олімпіаді потрібно зареєструватись з 28.02.2017 по 04.03. 2015 р. на сервері http://olymp.lpnu.ua, вказавши прізвище, ім’я, клас, навчальний заклад, електронну адресу. Учасники несуть особисту відповідальність за реєстрацію та відповідність наданої інформації.

УВАГА!!!! Учасники несуть особисту відповідальність за реєстрацію та відповідність наданої інформації.

Учнівська газета "Галицьке юнацтво" відзначила свій 25-річний ювілей

26 січня 2017 року в Львівській обласній бібліотеці для дітей відбулося урочисте свято. Газета "Галицьке юнацтво" відзначає свій 25-річний ювілей, перший номер якої побачив світ 19 грудня 1991 року. За 25 років вийшло 170 номерів. Газета «Галицьке юнацтво» - це газета дітей Львова, адже тут мають змогу надрукуватися усі бажаючі школярі. Колектив та редколегію Львівського міського координаційно-методичногоцентру МКМЦ "Галицьке юнацтво" прийшли привітати дитячі та педагогічні колективи міста: директор Львівської української гуманітарної гімназії Лариса Василишин разом із педагогами та учнями, адміністрація СЗШ №4, учні Авторської школи "Тривіта" із наставником ЛесеюБаран, методист Центру творчості дітей та юнацтва Галичини Галина Баган, керівник гуртка журналістики БДЮТ Залізничного району Олена Дітчук. Також до організації свята долучилися голова Львівської обласної організації Національної спілки журналістів України Ярослав Климович, директор видавництва "Каменяр" Дмитро Сапіга, заступник голови КТ "Рідна школа" Михайло Яворський та журналісти, які започаткували газету - Тетяна Вергелес, Аліна Литвинова, Лідія Плахтій. Свою творчу програму та святковий торт підготували вихованці літературної студії "Джерельце" . А випускник гуртка журналістики ЛМКМЦ "Галицьке юнацтво", семінарист Духовної семінарії Святого Духа Ярослав Левко поблагословив колектив газети на майбутнє.

Адміністрація та весь колектив ЛМКМЦ "Галицьке юнацтво" висловлює усім гостям подяку за організацію свята та щирі привітання.

/Files/images/2017/zahodi/IMG_2896.jpg

/Files/images/2017/zahodi/IMG_2997.jpg

/Files/images/2017/zahodi/IMG_3084.jpg

Відповідно до плану роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради на 2017 рік, з метою виявлення обдарованих дітей та розвитку їх творчих здібностей, підвищення інтересу до поглибленого вивчення предметів, стимулювання творчого вдосконалення учнівської молоді, у 2016-2017 навчальному році відбудуться міські учнівські інтернет-олімпіади з інформаційних технологій «IT Challenge», математики, англійської мови «The way we are» («Ось які ми!»), фізики, хімії, біології та української мови.

Графік проведення
заочних та очних етапів інтернет - олімпіад
у 2016/2017 навчальному році
Предмет Учасники (клас) Дата проведення (заочний етап) Дата проведення (очний етап) Відповідальні особи
Інформаційні технології 7-11 04.02.2017 18.02.2017 Козій Ярослава Ярославівна
Біологія 8 05.02.2017 25.02.2017 Олійник Валентина Миколаївна
Математика 8,10 11.02.2017 04.03.2017 Кисіль Стефанія Миколаївна Босак Наталія Василівна
Англійська мова 10,11 12.02.2017 11.03.2017 Матис Світлана Юріївна
Українська мова 7, 8 19.02.2017 18.03.2017 Бєлова Оксана Іванівна Галамай Оксана Степанівна
Фізика 9 26.02.2017 25.03.2017 Танасійчук Надія Степанівна
Хімія 9 05.03.2017 01.04.2017 Ємельяненко Марія Іванівна
Старт міських учнівських інтернет – олімпіад 04 лютого 2017 року.

Міська учнівська інтернет – олімпіада з ІТ започаткована у 2013 році у м. Львові. Перша олімпіада була присвячена ІТ, проводилась серед учнів середніх закладів освіти в номінаціях: комп'ютерна лінгвістика (англійська мова); офісні програми, «Графіка», «Веб-дизайн», «Обчислювальна техніка», «Програмування». З 2014 року організовано також олімпіади з математики, фізики та англійської мови, у 2015 році з хімії та біології. Цьогоріч вперше додали до списку українську мову.

Учасниками міської учнівської олімпіади з інформаційних технологій можуть бути учні 7-11-их класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів України. Усі інтернет-олімпіади проводяться у два тури за виключенням олімпіади з ІТ де є три тури. Як правило перший тур є заочним і право взяти участь мають усі бажаючі незалежно від рівня знань. Участь у цих олімпіадах є безкоштовною, треба мати лише комп’ютер та доступ до інтернету.

Учнівська інтернет - олімпіада з інформаційних технологій проводиться в три етапи:

· І етап – 04 лютого 2017р., заочний, за допомогою системи он-лайн-тестування;

· IІ етап - 18 лютого 2017р. в очній формі на базі бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка».

· ІІІ етап олімпіади з ІТ проводиться у квітні 2017 року та передбачає виконання творчого завдання на одну із запропонованих тем:

· розроблення комп'ютерних ігор,

· розроблення сайту,

· розроблення символіки для задач інформаційних технологій.

16 січня 2017 року відбувся Гала - концерт переможців
Всеукраїнського етапу Фестивалю-конкурсу мистецтв для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули»

Фестиваль-конкурс мистецтв для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули» вже понад 25 років традиційно запрошує напередодні Новорічно-різдвяних свят дітей та молодь до цікавого проведення вільного часу.

Цьогороку фестиваль проходив у три етапи. У відбіркових турах, що відбувалися у містах і селах Львівської області взяло участь близько 2000 дітей. В цих конкурсних переглядах демонстрували свою майстерність солісти та мистецькі колективи,що діють при загальноосвітніх школах, Будинках дитячої та юнацької творчості,Народних Домах та Будинках культури,а також при релігійних та громадських організаціях.

Переможці відбіркових етапів зголосилися до участі в обласному конкурсному етапі , що проходив на сцені Центру творчості дітей та юнацтва Галичини м. Львова, однієї з найбільших позашкільних установ України.Це було велике мистецьке дійство,в якому звучали стародавні колядки та сучасні пісні,дзвеніли дзвіночки вертепів, бринів іскристий український гумор.

У цій конкурсній програмі 24-26 грудня на сцені ЦТДЮГ своє мистецтво презентували 162 колективи та солісти у різних мистецьких жанрах, 48 із них стали лауреатами на обласному рівні.

14-15 січня 2017 року відбувся Всеукраїнський етап фестивалю-конкурсу. До участі у ньому зголосилися 54 творчі колективи та окремі виконавці з Волинської, Рівненської, Хмельницької, Запорізької, Донецької, Чернівецької, Херсонської, Кіровоградської та Черкаської областей.Варто відзначити,що поряд із співаками, танцюристами, юними майстрами художнього слова до Львова завітали вертепи із Херсонського таврійського ліцею мистецтв, м.Нововолинськ Волинської області, с.Вовковиї Демидівського району Рівненської області та колектив з Центру творчості і дозвілля відділу освіти м.Покровськ Донецької області.

До «Різдвяних канікул» також завітали юні артисти з польського міста Намислув. Завдяки їх виступам наші діти змогли почути, як звучать польські колядки, а учасники з Польщі ознайомилися з традиціями українського Різдва.

16 січня 2017 року у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини відбувся Гала - концерт переможців Всеукраїнського етапу Фестивалю разом з Лауреатами від Львівщини, які подарували глядачам цікаве і барвисте новорічно-різдвяне мистецьке свято. Відкривав фестиваль знаний в Україні та далеко за її межами Заслужений вокально-хореографічний колектив України «Галичина», фестиваль вітали: голова журі - Мар’ян Шуневич, Народний артист України, соліст Львівської обласної філармонії ім.С.Людкевича; Надія Свінціцька – член Міжнародної асоціації установ вільного часу від України, викладач Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова (м.Київ).

/Files/images/2017/rzne/DSC_0486.jpg

/Files/images/2017/rzne/DSC_0489.jpg

/Files/images/2017/rzne/DSC_0497.jpg

/Files/images/2015-2016_nr/4/Шановні колеги-3.jpg

У зв’язку із загостренням епідемічної ситуації із захворюваності на грип та ГРВІ, перевищенням епідпорогу на 53,6%, враховуючи інтенсивність епідемічного процесу та визначення рівня захворюваності як високого (показники знаходяться у межах 25-75%), п. 3 рішення позапланового засідання міської комісії ТЕБ і НС Львівської міської ради (протокол №22 від 23.12.2016), на виконання розпорядження міського голови м. Львова від 23.12.2016 №722 «Про продовження обмежувальних заходів з тимчасового припинення навчання у загальноосвітніх навчальних закладах м. Львова та відвідування позашкільних закладів», управлінням освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради продовжено термін дії обмежувальних заходів щодо припинення навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах м.Львова та відвідування позашкільних закладів для переривання ланцюга захворюваності на грип та ГРВІ на період з 24.12.2016 по 30.12.2016 (наказ від 23.12.2016 №520р).

У зв’язку із загостренням епідемічної ситуації із захворюваності на грип та ГРВІ, перевищенням епідпорогу (45,7%), враховуючи тенденцію до збільшення відсутності на навчальних заняттях учнів загальноосвітніх навчальних закладів (станом на 19.12.2016 загальний показник захворюваності учнів навчальних закладів складає 27%. Для порівняння: 12.12.2016 цей показник дорівнював 19,27%, 13.12.2016 – 20,23%, 14.12.2016 – 21,73%, 15.12.2016 – 23,63%, 16.12.2016 – 25,84%),

рішення позапланового засідання міської комісії ТЕБ і НС (протокол №21 від 19.12.2016), на виконання розпорядження міського голови м. Львова від 19.12.2016 № 697 «Про тимчасове припинення навчання у загальноосвітніх навчальних закладах м. Львова та відвідування позашкільних закладів» управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради запровадило введення обмежувальних заходів щодо припинення навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах м.Львова та відвідування позашкільних закладів для переривання ланцюга захворюваності на грип та ГРВІ на період з 20.12.2016 по 23.12.2016 (наказ від 19.12.2016 № 508р).

/Files/images/2015-2016_nr/1/жжжж.png

Першість м.Львова серед школярів з шахів.

16 – 17 грудня 2016 року відбулись змагання з шахів серед школярів середніх шкіл та гімназій на Першість м.Львова під гаслом «За волю до перемоги!». Змагання проходили під патронатом Управління освіти м.Львова на навчально-методичного центру освіти м.Львова. Турнір проходив за швейцарською системою у 7 турів за правилами ФІДЕ. Контроль часу – 10 хв. до закінчення партії кожному учаснику. Визначення пар учасників наступного туру здійснюється після закінчення усіх партій попереднього туру за комп’ютерною програмою. У змаганнях приймали участь 21 команда – призери районних етапів. НВК «ШЕЛ» , СЗШ№ 44, СЗШ № 92, Львівький фізико-математичний ліцей при ЛНУ ім.І.Франка, Львівська гімназія «Євшан», СЗШ№ 77, СЗШ№50, СЗШ№46, НВК ім.В.Симоненка, Класична гімназія при ЛНУ ім.І.Франка, СЗШ № 52, СЗШ № 28, Львівська академічна гімназія,СЗШ № 87, СЗШ № 93, СЗШ №69, СЗШ№ 96, СЗШ№ 6, СЗШ№ 24, СЗШ№47, СЗШ№ 70.

Призери змагань : 1 – м СЗШ № 52 ( вчитель Панциру Л.В.) , 2 – м Львівська гімназія «Євшан» (вчитель Завійський Б.М.) , 3 – м СЗШ № 6 ( вчитель Кравець Н.А.) та СЗШ № 50

( вчитель Колотело Г.Ф.).

В програмі другого дня змагань відбулося нагородження призерів та товариська зустріч з воїнами АТО. До нас завітали Данило Колосов, Юрій Яценко, Іго

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 28 Квітня 2017

Цей сайт безкоштовний!