До уваги педагогічних працівників навчальних закладів м. Львова!

/Files/images/2017/Без імені11.jpg Запрошуємо до участі в Програмі активних, творчих та цікавих педагогів! Кожен педагог м. Львова може бути учасником Програми «Успішний педагог». Прийом документів для участі у Програмі проводиться до 1 жовтня 2017 року. Претендентів на отримання грошових винагород у рамках реалізації Програми висуває педагогічна рада навчального закладу, батьківська або учнівська громада, а також кожен педагог має право самостійно висунути свою кандидатуру на статус претендента на отримання грошової винагороди.

Претендент презентує свою роботу на конференції навчального закладу, участь в якій беруть учні, вчителі, батьки, а також члени комісії. Шляхом відкритого голосування конференція обирає претендента/претендентів на участь в Програмі.

Претендент на отримання грошової винагороди подає в управління освіти департаменту гуманітарної політики на розгляд комісії під час проведення другого етапу такі документи:

1. Витяг з протоколу загальних зборів (конференції) колективу навчального закладу про вибір претендента/претендентів від навчального закладу для участі у другому етапі.

2. Аналітичні матеріали, підписані головою загальних зборів (конференції) колективу навчального закладу та педагогом-претендентом, а також лист-відгук про роботу педагога-претендента від: адміністрації, педагогічного колективу, батьківської громади, учнівської громади.

Після конкурсного відбору матеріалів учасники проходять співбесіду з членами комісії.

Порядок визначення переможців у рамках реалізації Програми "Успішний педагог" на 2017 рік


/Files/images/2015-2016_nr/2/2016-10-31-16-54-28-01.jpg

Нагородження переможців у рамках реалізації Програми "Успішний педагог"

26 грудня 2016 року, о 12.30 год. у приміщенні Великої сесійної зали Львівської міської ради відбудеться урочисте нагородження переможців навчальних закладів м. Львова у рамках реалізації Програми “Успішний педагог“ на 2016 рік

СПИСОК

переможців навчальних закладів м. Львова у рамках

реалізації Програми “Успішний педагог“ на 2016 рік,

які відзначаються грошовою винагородою

Загальноосвітні навчальні заклади

1. Бадзо Марія Іванівна - вчитель математики Класичної гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка

2. Бешко Галина Олексіївна - вчитель зарубіжної літератури Львівської середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 7

3. Білінська Марія Михайлівна - вчитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу “Школа - гімназія “Сихівська“

4. Боднар Мар’яна Степанівна - вчитель фізики Львівської спеціалізованої школи “Надія“

5. Борис Наталія Омелянівна - вчитель трудового навчання спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 66

6. Будзінська Наталія Михайлівна - вчитель початкових класів Львівського навчально-виховного комплексу садка - школи “Малюк“

7. Бунь Наталія Миколаївна - вчитель хімії та основ здоров'я середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 44 ім. Т. Г. Шевченка

8. Галайко Галина Юріївна - вчитель фізики середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 70

9. Гальвіцька Олена Леонідівна - вчитель початкових класів Львівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 24 ім. М. Конопницької

10. Гарматій Оксана Ярославівна - вчитель початкових класів Львівської спеціалізованої загальноосвітньої школи I ступенів № 53

11. Гвоздик Наталія Ігорівна - вчитель початкових класів Львівської середньої загальноосвітньої школи І ступеня “Джерельце“

12. Гевало Галина Іванівна - вчитель математики середньої загальноосвітньої школи № 60

13. Гончарук Ірина Євгенівна - вчитель біології навчально-виховного комплексу “Школа - гімназія “Галицька“

14. Грудень Ірина Ігорівна - вчитель інформатики середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 98

15. Дмитрах Галина Михайлівна - вчитель початкових класів спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 66

16. Дулюк Оксана Валеріївна - вчитель початкових класів загальноосвітньої школи “Дивосвіт“

17. Жарська Оксана Василівна - вчитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу “Школа I ступеня - гімназія “Гроно“

18. Жук Оксана Яківна - вчитель фізичної культури Львівської академічної гімназії при Національному університеті Львівська політехніка

19. Іванець Надія Ярославівна - вчитель математики Львівської державної комунальної середньої загальноосвітньої школи № 3

20. Іванова Олена Сергіївна - вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 91

21. Копач Оксана Яромирівна - вчитель української мови та літератури середньої загальноосвітньої школи № 62

22. Лазурак Надія Володимирівна - вчитель трудового навчання загальноосвітньої школи I-III ступенів № 78

23. Лакоцька Мирослава Петрівна - вчитель початкових класів комунального навчально-виховного комплексу “Школа - садок № 94“

24. Луцишин Наталія Володимирівна - вчитель української мови та літератури Львівської спеціалізованої школи “Надія“

25. Мартиник Тетяна Вікторівна - вчитель географії та біології Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №5 ім. Івана та Іллі Кокорудзів

26. Махінько Ольга Кіровна - вчитель трудового навчання середньої загальноосвітньої школи № 77

27. Мельник Христина Іванівна - вчитель англійської мови Львівської середньої загальноосвітньої школи I-II ступенів “Школа радості “

28. Наконечна Наталія Степанівна - вчитель англійської мови Львівської загальноосвітньої школи - інтернату № 2

29. Окрепка Наталія Миколаївна - вчитель географії Львівської середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 7

30. Олексин Лілія Тадеївна - вчитель хімії Львівського фізико-математичного ліцею - інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

31. Павич Ірина Несторівна - вчитель образотворчого мистецтва середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 51 ім. Івана Франка

32. Пантелейчук Світлана Валеріївна - вчитель української мови та літератури спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 66

33. Панько Галина Павлівна - вчитель української мови та літератури Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи № 2 I-III ступенів

34. Петровська Наталія Володимирівна - педагог-організатор Львівської академічної гімназії при Національному університеті Львівська політехніка

35. Петрунів Микола Іванович - вчитель фізики Львівського фізико-математичного ліцею - інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

36. Ренчка Наталія Богданівна - вчитель початкових класів Львівської середньої загальноосвітньої школи І ступеня “Джерельце“

37. Ріпей Ярослава Володимирівна - вчитель фізики та астрономії навчально-виховного комплексу “Інженерно-економічна школа - Львівський економічний ліцей“

38. Розбицький Микола Леонтійович - вчитель фізики та інформатики Львівського навчально–виховного комплексу ім. В. Симоненка “Спеціалізована школа I ступеня - гімназія“

39. Романів Наталія Борисівна - вчитель історії та права навчально- виховного комплексу “Школа - гімназія “Сихівська“

40. Сидор Оксана Зеновіївна - вчитель початкових класів Львівської загальноосвітньої школи І ступеня «Світанок»

41. Сухоцька Зоряна Богданівна - вчитель історії та правознавства Львівської середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 44 ім. Т. Г. Шевченка

42. Теличин Ігор Михайлович - вчитель фізики Львівського фізико-математичного ліцею - інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

43. Толочко Наталія Тадеївна - вчитель біології та хімії Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи № 2 I-III ступенів

44. Феляк Петро Андрійович - вчитель фізичної культури навчально-виховного комплексу “Школа - гімназія “Сихівська“

45. Ферій Наталія Василівна - вчитель історії Львівської спеціалізованої школи I-III ступенів № 69

46. Хараху Сергій Олександрович - вчитель Захисту Вітчизни Класичної гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка

47. Черній Олександр Васильович - вчитель фізичної культури середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 47

48. Чміль Наталія Михайлівна - вчитель української мови та літератури навчально - виховного комплексу “Школа I ступеня - гімназія “Гроно“

49. Чуйко Галина Михайлівна - вчитель початкових класів Львівського навчально-виховного комплексу ім. В. Симоненка “Спеціалізована школа I ступеня - гімназія“

50. Яйко Наталія Іванівна - вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 27

Дошкільні навчальні заклади

1. Грицко Оксана Степанівна - вихователь дошкільного навчального закладу «Барвінок»

2. Дрівко Оксана Степанівна - вихователь дошкільного навчального закладу № 38

3. Качмарик Галина Іванівна - вихователь Львівського навчально - виховного комплексу “Малюк“

4. Кінаш Мар’яна Олексіївна - вихователь дошкільного навчального закладу № 88

5. Короходкіна Ганна Іванівна - вихователь дошкільного навчального закладу № 134

6. Кузіна Оксана Тадеївна - вихователь дошкільного навчального закладу № 132

7. Кузьо Галина Романівна - музичний керівник дошкільного навчального закладу № 2

8. Малюта Ірина Вікторівна - вихователь дошкільного навчального закладу № 67

9. Міркевич Інна Вікторівна - вихователь дошкільного навчального закладу № 167

10. Могінська Інна Василівна - вихователь дошкільного навчального закладу № 154

11. Наконечна Олена Володимирівна - вихователь дошкільного навчального закладу № 121

12. Ридванська Любов Петрівна - вихователь дошкільного навчального закладу № 67

13. Сабадаш Оксана Миронівна - вихователь дошкільного навчального закладу № 105

14. Стовпченко Олена Олексіївна - вихователь дошкільного навчального закладу № 52

15. Франкевич Олена Анатоліївна - вихователь дошкільного навчального закладу № 94

16. Цюпка Галина Володимирівна - вихователь дошкільного навчального закладу № 37

17. Штойко Анастасія Віталіївна - вихователь дошкільного навчального закладу № 165

Позашкільні навчальні заклади

1. Лань Оксана Богданівна - керівник гуртка центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району

2. Потапова Оксана Іванівна - керівник гуртка центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради оголошує конкурс на участь у Програмі

«Успішний педагог» на 2016 рік

З метою підтримки талановитих та обдарованих педагогів та покращення якості надання освітніх послуг відповідно до ухвали Львівської міської ради від 26.05.2016 № 518 «Про затвердження Програми «Успішний педагог» на 2016 рік» та рішення виконавчого комітету від 24.06.2016 № 492 «Про затвердження Порядку визначення переможців у рамках реалізації Програми «Успішний педагог» на 2016 рік», управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради оголошує конкурс на участь у Програмі «Успішний педагог» на 2016 рік (надалі-Програма).

Метою Програми є підвищення ролі та значення педагогічної професії через виявлення та підтримку талановитих і успішних педагогів, заохочення їх за успіхи у роботі, активну участь у громадській, спортивній, мистецькій, виховній, науковій діяльності, а також покращення якості надання освітніх послуг у навчальних закладах м. Львова.

Учасниками Програми можуть бути всі педагоги загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів м. Львова.

Реалізація Програми відбувається у три етапи.

Претендентів на отримання грошових винагород у рамках реалізації Програми висуває педагогічна рада навчального закладу.
Відповідно до рішення педагогічної ради адміністрація навчального закладу аналізує педагогічну діяльність претендента/претендентів і готує узагальнюючі матеріали про його/їх роботу для розгляду на загальних зборах (конференції) колективу навчального закладу.
Претенденти презентують свою роботу на загальних зборах (конференції) колективу, а також на сайтах навчальних закладів.

Після поданих пропозицій претендентів навчальними закладамикомісія, яку створює директор департаменту гуманітарної політики,опрацьовує подані матеріали претендентів, керуючись критеріями оцінювання претендентів та проводить очне знайомство (співбесіду) з претендентами на переможця.Остаточне рішення комісія приймає після проходження очного знайомства з претендентом на переможця Програми«Успішний педагог».

Прийом документів для участі у Програмі проводиться до 30 вересня 2016 року в управлінні освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради згідно Порядку визначення переможців у рамках реалізації зазначеної Програми.

Відповідно до Програми 100 кращих педагогів м. Львова отримають грошову винагороду у розмірі 25 тис. грн.(без врахування оподаткування).




Перелік претендентів, що подали документи для участі в другому етапі Програми «Успішний вчитель на 2015-2016 роки» тут

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради повідомляє, що 28.10.2015 у соціальних мережах розміщено інформацію про те, що громада м.Львова запрошується до обговорення 54 кандидатів на перемогу у програмі «Успішний вчитель».

На участь у ІІ етапі програми «Успішний вчитель» подали документи 60 претендентів від навчальних закладів, з них конкурсною комісією визнано кандидатами на перемогу 54 вчителя. До 04.11.2015 громада міста може подати свої зауваження чи думки щодо цих кандидатів.

Висловити зауваження, пропозиції чи думки можна зателефоном: 2546068. Контактна особа: Ольга Браницька.

Вик.:Н.Демкович

тел.:254-60-83


Перелік Претендентів, що подали документи для участі в реалізації Програми «Успішний вчитель на 2015-2016 роки» тут

Склад конкурсної комісії з визначення переможців Програми «Успішний вчитель» на 2015-2016 роки» тут

Кiлькiсть переглядiв: 1744

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 02 Квітня 2018

Цей сайт безкоштовний!